Измамата наречена Ковид – 19 е към своя край. Почти целият свят спря да говори за измисления вирус, а в по-голямата част от държавите вече няма мерки срещу „пандемията“. Една от страните, които бяха най-строги в санкциите срещу свободолюбивите хора – Австрия взе решение да отмени задължителното ваксиниране в държавата. Законът, който е в сила до края на януари 2024 година, предвижда от 15 март наказания за неваксинираните граждани, живеещи на територията на Австрия. Но същевременно в него е записано, че сформираната към федералния канцлер комисия преценява периодично епидемичната обстановка в страната и предлага на правителството временна отмяна на закона, ако това е целесъобразно.
Тенденции
- „Паметта за агентите и доносниците на ДС не трябва да бъде заличена, за да не може да се повторят мракобесните времена на комунистическия режим“
- Клетва на Трайчо Трайков и ключови решения очакват заседанието на СОС
- Премиерът Румен Радев участва в международната конференция за възстановяването на Украйна
МОЛ: Галин Евтимов - neudobnitebg@gmail.com

