В съботния сутрешен блок на Нова телевизия „Здравей България“ бе излъчен голям гаф. В ефир бе пуснато изказване на американския президент Джо Байдън, който бе изписан като президент на Русия. Ние не знаем дали този гаф е станал случайно или пък от голямата национална медия, която е с многомилионен бюджет са поискали да направят провокация, заради напрежението, което САЩ се опитва да вкара между Русия и Украйна, които от своя страна заявиха, че не искат да воюват помежду си.
Тенденции
- Журналист с призив към ГЕРБ, ПП, ДБ и „Синя България“: Последвайте позицията на ДПС за Комисията за досиетата! Времето е разделно
- Пазари Север ЕАД продължава да залага на качеството и богатия избор
- „Паметта за агентите и доносниците на ДС не трябва да бъде заличена, за да не може да се повторят мракобесните времена на комунистическия режим“
МОЛ: Галин Евтимов - neudobnitebg@gmail.com

