Прецакани ли са били българите, които се биха и караха за олио от 3 лева в Кауфланд през уикенда? Това е въпросът, на който отговарят потребители в социалните мрежи, които пишат следното: „Защо на всяко едно шише олио, закупено по време на промоцията от „Кауфланд“ има кръст?“. Този въпрос тревожи днес потребителите в социалната мрежа. Според запознати това олио не е преназначено за готвене. Подобен продукт се продавал в съседна Гърция за църковни кандила, коментират още те. „Било е за църквата предвидено, ама се е озовало в Кауфланд“, пише друг потребител.
Тенденции
- „Паметта за агентите и доносниците на ДС не трябва да бъде заличена, за да не може да се повторят мракобесните времена на комунистическия режим“
- Клетва на Трайчо Трайков и ключови решения очакват заседанието на СОС
- Премиерът Румен Радев участва в международната конференция за възстановяването на Украйна
МОЛ: Галин Евтимов - neudobnitebg@gmail.com

