Лидерът на Сияние Николай Попов се изгаври с изпадналата от хоризонта партия Величие и един от техните активисти. Това се случи с пост в социалните мрежи, който бе провокиран от клевета на хората на Фараон Михайлов срещу Николай Попов. Ето какво написа той в социалните мрежи:
„Няма по-бърз, по-удобен и по-екологичен транспорт в София от метрото.
След като Румен Радев вече пребори олигархията и задкулисието, тъмните сили го закъсаха и си взеха Porsche-то за 500 000 евро, което ми бяха подарили за изборите /според Йордан Мицикулев от Величие/ , и сега съм принуден да ползвам прекрасното столично метро.
Честно казано, доста е удобно. Няма задръствания, няма синя зона, няма нерви. Само слизаш, качваш се и стигаш навреме.
Понякога човек губи Porsche, но открива метрото“, написа иронично Попов.


