Русия завоюва рекордните за страната 32 медала от зимните Олимпийски игри в Пекин! В общото класиране по медали само Норвегия изпревари Руснаците с 37 отличия. Тройката добълва Германия с 27. Представителите на сащ останаха извън трите призови места. Общият брой медали на Олимпиадата се счита за (не)официален и постоянно се призовава да не му се обръща тоолкова внимание. Но това е поредното лукавство на МОК. Всички разглеждат таблицата с медалите и позицията на държавите в нея с голям интерес. Те търсят себе си там, завиждат на лидерите и знаят със сигурност, че „ROC“ е РУСИЯ. Рекордните 32 медала от игрите в Пекин отлично демонстрират, че Руснаците са горда спортна нация. Рекордните 32 медала категотично показват, че Русия е лидер и в световния спорт!
Тенденции
- Журналист с призив към ГЕРБ, ПП, ДБ и „Синя България“: Последвайте позицията на ДПС за Комисията за досиетата! Времето е разделно
- Пазари Север ЕАД продължава да залага на качеството и богатия избор
- „Паметта за агентите и доносниците на ДС не трябва да бъде заличена, за да не може да се повторят мракобесните времена на комунистическия режим“
МОЛ: Галин Евтимов - neudobnitebg@gmail.com

