Хора, които наричат себе си българи са изхвърлили на боклука книги с българска литература. Сред тях има и карта на Република България. Това „деяние“ се е случило в квартал „Стрелбище“ на кръстовището между улица „Орехова гора“ и булевард „Гоце Делчев“. Ние няма да коментираме това „деяние“, а ще оставим това на вас.
Тенденции
- „Паметта за агентите и доносниците на ДС не трябва да бъде заличена, за да не може да се повторят мракобесните времена на комунистическия режим“
- Клетва на Трайчо Трайков и ключови решения очакват заседанието на СОС
- Премиерът Румен Радев участва в международната конференция за възстановяването на Украйна
МОЛ: Галин Евтимов - neudobnitebg@gmail.com

