В деня на Националния ни празник трети март, буден гражданин се оплака на neudobnitebg.com, че в центъра на София липсват руски знамена. Петър Чобанов е ядосан от 128та на управляващата ни коалиция, която се прекланя пред всички заповеди на САЩ. По този начин според него те се опитват да изкривят историческата истина, че Русия ни е освободила от турско робство. Според Чобанов, световният жандарм се казва Америка и тя е в началото на всички конфликти по света.
Тенденции
- Журналист с призив към ГЕРБ, ПП, ДБ и „Синя България“: Последвайте позицията на ДПС за Комисията за досиетата! Времето е разделно
- Пазари Север ЕАД продължава да залага на качеството и богатия избор
- „Паметта за агентите и доносниците на ДС не трябва да бъде заличена, за да не може да се повторят мракобесните времена на комунистическия режим“
МОЛ: Галин Евтимов - neudobnitebg@gmail.com

